yöntem yangin eğitim danışmanlık

Kurum, kuruluş ve işletmelerimizi, yangın güvenliği açısından değerlendirdiğimizde, kurumsallaşmış, kalite, çevre ve iş güvenliği sertifikalarına sahip küçük bir bölüm dışındakilerin büyük bir bölümünün çok büyük bir risk altında ve çağımızın gereklerinin çok uzağında olduğu görünmektedir.

İtfaiyelerimiz ise son yıllarda büyük bir atılım içinde olmalarına rağmen; itfaiyeciliğin kanunen hâlâ bir meslek olarak kabul edilmemesi, her seçimden sonra kadrolarda yapılan siyasi değişikler, yeterli kadro verilmemesi, itfaiyeciye hiçbir şey yapmadan yatan kişi olarak bakan yaklaşımlar, yangınla mücadele dışında görevlendirmeler sebebiyle istenen seviyeye henüz gelememişlerdir. İtfaiye hizmetleri; cesur ve fedakâr itfaiyecilerimizin canları pahasına yürüttükleri özverili çalışmaları sayesinde yürümektedir.

Kurum, kuruluş, işletmelerde yangın ve can güvenliği bilincini oluşturarak gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak, gerek kamu gerekse özel itfaiyelerimizi ise çağın bilgi ve teknolojileriyle tanıştırmak amacıyla danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Danışmanlık konularımız görmek ve detaylı bilgi almak için yandaki ilgili bağlantıları kullanınız.